درباره سامانه مدیریت سلامت تـریـتـــانت


افراد بدون مراجعه حضوری می توانند از خدمات مشاوره پزشکی بهره مند شوند و در صورتی که افراد به دلیل دور بودن مسیر ها یا به دلیل ساکن بودن در خارج از شهر و دسترسی سخت به تهران و یا همچنین به دلیل شاغل بودن و مشغله شغلی و خانوادگی و فرزند کوچک و یا به دلیل داشتن مشکلات جسمانی نمی توانند به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنند می توانند از مشاوره پزشکی آنلاین بهره مند شوند . همچنین افرادی که در خارج از کشور سکونت دارند برای ارتباط با پزشکان ایرانی که از فرهنگ یکسانی برخوردارند می توانند به صورت آنلاین در ارتباط باشند .

تـریتــا سامانه نوبت دهی اینترنتی مراکز درمانی است که با هدف ارتقای سطح کیفیت نوبت دهی آنلاین در حوزه پزشکی و صرفه جویی در زمان بیمار و پزشک فعالیت خود را آغاز کرده است.
از طریق اپلیکیشن تریتا به هزاران پزشک متخصص ایرانی دسترسی پیدا کنید وبه راحتی نوبت خود را رزرو نمایید. قطعا برای شما هم پیش آمده که به مراکز درمانی یا مطب پزشک مراجعه کنید و در صف نوبت ساعت ها معطل شده باشید، سامانه نوبت دهی آنلاین تـریـتــا برای شما این امکان را فراهم کرده تا به آسانی و راحتی چند کلیک، نوبت پزشک مورد نظرتان را دریافت کرده و در زمان مقرر به مطب پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر مراجعه کنید. با استفاده از سامانه نوبت دهی تـریـتــا ، شما می‌توانید اولین نوبت خالی پزشک یا زمان مورد نظر خود جهت مراجعه به مطب پزشک را انتخاب کنید.

شرکت تریتانت با هدف هوشمند سازی حوزه سلامت و زیبایی با چند تیم خبره فعالیت خود را آغاز نموده است. در این شرکت کلیه پروسه های درمانی و زیبایی در حوزه پزشکی از انتخاب پزشک تا بهبودی کامل بیمار و یا زیباجو با سرعت بالا، دقت بالا و عملکرد بالا و بصورت دیجیتال صورت میگیرد. در کلیه پروسه های پیش روی بیمار و زیباجو، یک تیم حرفه ای تا انتها در کنار پزشک و مخاطبش خواهد بود.